Nieśmiertelnik jako personalizowany pomysł na prezent

0
251
Nieśmiertelnik jako personalizowany pomysł na prezent

Nieśmiertelnik może być bardzo dobrym prezentem, o ile oczywiście będziemy mieli ciekawy pomysł na zawarcie na nim treści. Rozwiązanie, które może usatysfakcjonować wielu klientów będą jednak na pewno również bony podarunkowe uprawniające do przygotowania własnego nieśmiertelnika.W ten sposób można zamówić i zapłacić za kogoś nieśmiertelnik, a następnie to sama obdarowana osoba wybierze, co chciała by mieć na takim nieśmiertelniku wybite. To dość istotne, ponieważ coraz częściej odchodzi się od wybijania na nieśmiertelnikach najbardziej powszechnych i popularnych informacji jak dane teleadresowe, osobiste czy grupa krwi.

Personalizacja treści nieśmiertelnika

Personalizacja treści nieśmiertelnikaCoraz częściej treść na nieśmiertelniku staje się mottem czy przesłaniem życiowym, ma być bardziej osobiste i intymne dla osoby zakładającej takie nieśmiertelniki. Teoretycznie więc bardzo ważnym elementem jest możliwość wybijania na nieśmiertelniku polskich znaków dialektycznych. Ponieważ wielu klientów chce umieścić na swoim nieśmiertelniku jakieś motto czy cytat z dzieła literackiego lub filmowego – brak polskich znaków kompletnie uniemożliwia swobodne oddanie w pełni ducha przytaczanej wypowiedzi.

Polskie czcionki na nieśmiertelniku zapewnia tylko sklep Engrave.pl, który przy okazji przestrzega także innych złotych zasad i wytycznych przy produkcji nieśmiertelników. Nieśmiertelnik Engrave.pl wyprodukowany jest bowiem również z odpowiednich surowców materiałów i półproduktów. Tylko ich jakość i odpowiedni standard, a także oryginalne i licencjonowane maszyny na linii produkcyjnej, gwarantują faktyczną niezniszczalność nieśmiertelnikowi.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here