Audi A6 – charakterystyka modelu

0
514

Obecnie sprowadzanie samochodów zza naszej zachodniej granicy jest bardzo popularne. Auta z Niemiec powszechnie uważane są za lepsze niż nasze krajowe. Mówimy tutaj oczywiście o samochodach używanych. Kupując nowe auto, jak wszyscy wiemy, nie ma właściwie żadnej różnicy. Można nawet powiedzieć, że w naszych salonach auta są tańsze niż za granicą. Jednym z popularniejszych modeli aut ściąganych z zagranicy jest Audi A6.

Kupno używanego samochodu z Niemiec

Kupując samochód używany musimy zwrócić uwagę na jego cenę i stan techniczny. Nie bez znaczenia jest także przebieg. Auta z Niemiec, mimo swego bardzo dobrego stanu technicznego mają przeważnie bardzo duże przebiegi. Czterysta tysięcy kilometrów nie robi na nas żadnego wrażenia, nawet w samochodach kilku letnich. Jednak są to w większości przypadków przebiegi autostradowe. Dzięki znakomitemu serwisowaniu auta te są w stanie wytrzymać dużo, dużo większe przebiegi. Jak wszystkim wiadomo w Niemczech drogi są dużo lepsze i bez ubytków w nawierzchni. Wielu ludzi twierdzi, że lepszej jakości jest także paliwo.

Ogólnie mówiąc, samochody są zadbane i wielu mieszkańców naszego kraju bardzo chętnie wyjeżdża po nie do Niemiec. Place są pełne różnego rodzaju aut, a handlują nimi przeważnie Turcy. Rodowici Niemcy raczej się tym nie zajmują. Zatem czy warto kupić auto zza naszej zachodniej granicy? Otóż ciężko odpowiedzieć na to pytanie. Jednoznaczna odpowiedź raczej nie istnieje. Według mnie jest warto, ale trzeba bardzo dobrze znać się na mechanice i samochodach. Ceny konkretnych modeli są przeważnie trochę tańsze niż w Polsce, ale cudów nie oczekujmy. Do zapłaconej ceny należy doliczyć transport, a także akcyzę i koszty rejestracji.

Audi A6 – czy warto?

audi a6Zatem jakie auto z Niemiec wybrać, jeśli już zdecydujemy się na taką wycieczkę? Ja osobiście proponuję Audi A6, ponieważ tych samochodów jest tam bardzo dużo i ceny także są przystępne. Jest to super samochód osobowy klasy premium produkowany przez Audi od 1994 roku. Do tej pory było pięć generacji pojazdu. Pierwszy generacja była bardzo powiązana z bardzo znanym audi 100. Ogólnie wszystkie te auta są stylowe Jeśli chcecie się dowiedzieć czegoś więcej, wystarczy poszukać w internecie. Audi A6 charakterystyka modelu wpisujecie w wyszukiwarce i jesteście w stanie dowiedzieć się prawie wszystkiego o tym samochodzie. Jest bardzo dużo opcji silnikowych do wyboru i bardzo bogate wyposażenie wnętrza. Auta te są w większości bezawaryjne i świetnie się prowadzą. Ogólnie mówiąc Audi A6 jest godne polecenia.

Artykuł napisany we współpracy z https://shop.limak-airsuspension.pl/pl/

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here