Nowoczesne sposoby na wieszanie firanek

0
226

Firany na przelotkach, czyli nowoczesny sposób bez uciążliwych problemów z wieszaniem firan na karniszu. Z nimi osiągniesz niesamowite efekty, zmienisz wygląd salonu, pokoju czy kuchni. A i również zachowasz bezpieczeństwo, które jest tak bardzo ważne podczas wieszania zasłon i firan.

Przelotki albo taśmy, który sposób wybierzesz i tak sprosta twoim wymaganiom.

Nowoczesny sposób, czyli przelotki, które ułatwią pracę

Firany na przelotkach to nowoczesna metoda produkcji firan już gotowych, zapakowanych w foliowe opakowania z dokładnym opisem produktu. Firany te mają zastosowane srebrne koła, które można przeciągnąć na owalnym karniszu. Metoda bardzo prosta bez liczenia, bez trzymania rąk przez dłuższy czas w górze.
Przykładowy model Delikatna Firana Madie, w kolorze beli. Ma ona po 8 przelotek na każdej części, zazwyczaj jest ona zawieszana w dwóch częściach, by móc ją rozsunąć i zasunąć. W górnej części ma delikatne nakrapiane dżety, co tworzy ciekawy akcent w górnej części firany. Dżety są zainspirowane kroplami deszczu.
Nowoczesne sposoby na wieszanie firanek

Taśma prosty sposób na wieszanie zasłon w każdym domu

Taśma to metoda, która umożliwia łatwe przeciągnięcie zasłony na drążku karnisza. Automatycznie poczujemy ulgę podczas zakładania zasłony, by upiększyć okna. Jak i w prosty sposób możemy ją zdjąć.

Należy zawsze pamiętać, aby zachować dużą ostrożność. Okna są umieszczone wysoko lub na średnim poziomie, a karnisz wymaga użycia drabinki, taboretu lub innego elementu, by dosięgnąć rękoma do niego. Spaść można łatwo, a złamać rękę lub nogę nie trudno. Dlatego ostrożność podczas wieszania zasłon przede wszystkim.

Na marginesie dodam, że produkt jest nie drogi, kosztuje zaledwie kilkadziesiąt złotych.
Taśma umożliwia proste założenie zasłony, nawet przy kompletnym ściągnięciu drążka karnisza, to wspomoże uniknięcie niefortunnego błędu.

Model delikatna Firana Gabi w kolorach grafitu i kremowej bieli ma zastosowaną metodę taśmy. Prezentuje się subtelnie na oknie, lekko zwiewa z karnisza. W dolnej części ma 7 bardzo ciekawych grafitowych i białych pasków, one podkreślają jej kremowa biel.

Taśma może wyglądać, jak długi obszyty w górnej części materiał lub może to być kilka małych, wąskich pasów zawiniętych w pół i doszytych do całej długości materiału.

Reasumując, te dwa ciekawe, nowoczesne sposoby są zastosowane po to, by ułatwić wieszanie firan i zasłon, częstsze ich zmienianie, czyszczenie i odświeżanie. Jeśli będzie się do tego stosował, to twój dom będzie wówczas zawsze czysty i zadbany.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj