Planowanie sukcesji – o czym warto wiedzieć?

0
134
Planowanie sukcesji - o czym warto wiedzieć?

Planowanie finansowe to bardzo ważna kwestia dla wielu przedsiębiorców. Prowadzenie własnej firmy bywa wymagające. Musimy zadbać o każdy najmniejszy szczegół, tak aby zaistnieć na rynku i wybić się na tle konkurencji. Poza działaniami marketingowymi i promocyjnymi, na uznanie zasługuje planowanie sukcesji. Usługa Familly Office jest oferowane przez specjalistów z wieloletnim doświadczeniem i wiedzą. Okazuje się, że takie działania coraz częściej wpływają na podejmowane decyzje biznesowe przez przedsiębiorców.

O czym warto wiedzieć? Czego dotyczy planowanie sukcesji? Jakie kwestie są najważniejsze? Gdzie znajdziemy szeroką ofertę z zakresu usług Familly Office?

Planowanie sukcesji

Najprościej rzecz ujmując, planowanie finansowe jest związane z podejmowaniem działań przez przedsiębiorcę, które zmierzają do obniżenia swoich zobowiązań podatkowych. Wybór najlepszego rozwiązania nie może być traktowany jako obejście prawa podatkowego. Pamiętajmy o tym, że istnieje wiele regulacji, które dają możliwość wyboru legalnych konstrukcji, pozwalających osiągnąć zamierzony cel. Każde rozwiązanie ma inny wymiar podatkowy, co trzeba mieć na uwadze. W tym wypadku pomocna jest oferta kancelarii prawnej, która służy pomocą w doradztwie odnośnie do planowania sukcesji.

Pomoc w planowaniu sukcesji

Kancelaria Krzysztof Rożko i Wspólnicy zajmuje się świadczeniem usług doradczych, które dotyczą opracowywania bezpiecznych i jasnych wehikułów zarządzania majątkiem i planowania sukcesji podatkowej. Działanie tego typu obejmują głównie optymalne wykorzystanie dostępnych źródeł finansowania przez firmę. Eksperci doskonale wiedzą, jak sprostać oczekiwaniom klientów. Inwestorzy i przedsiębiorcy skorzystają z doradztwa podczas poszukiwania kapitały zewnętrznego. Kapitał ten pozwala na optymalne dobranie struktury i formy biznesu, jak dalsze rozwijanie firmy. Nie zapominajmy o tym, że kolosalne znaczenie ma dostosowanie tych działań do potrzeb przedsiębiorcy. Zespół specjalistów doradzi nam także podczas przekształcenia i reorganizacji danych przedsięwzięć. Wykorzystywane są zagraniczne i krajowe instrumenty planowania finansowego. Popularne są wehikuły inwestycyjne, które dotyczą ASI lub funduszy zamkniętych.

Wsparcie specjalistów wiąże się także z usługami familly office. Można liczyć na wsparcie koordynacji usług, zarządzania majątkiem prywatnym, przygotowanie analizy trendów i ryzyk i wiele innych czynności. Jak widać, pomoc specjalisty jest nieoceniona w wielu sytuacjach. Kancelaria prawna cały czas poszerza ofertę.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here