Samochód zastępczy z OC Warta – niezawodny wybór i pewność jakości

0
358
Samochód zastępczy z OC Warta - niezawodny wybór i pewność jakości

Nigdy nie miałeś wypadku, zawsze na czas naprawiasz auto, ale tym razem było inaczej? Wsiadłeś rano do auta, a ono nie odpala, a może miałeś pierwszeństwo, ale nie każdy potrafi czytać znaki. Przynajmniej nic Ci się nie stało bo zawsze masz z tyłu głowy zasadę ograniczonego zaufania. Tylko co teraz? Autobus, taksówka? Może lepiej wynająć samochód zastępczy z oc Warta?

Za i przeciw, czyli rachunek zysków i strat przy wynajmie samochodu zastępczego z oc Warta

Pierwszą sprawą jest oczywiście powód popsucia auta. Jeżeli nie nastąpiło to w wyniku kolizji to oczywiście za wszystko musimy płacić sami, jednak prawda jest taka, że zasady wyboru brać, czy nie są te same. Najważniejsza w końcu jest jakoś i dokładna kalkulacja zysków oraz strat.

Samochód zastępczy z OC Warta, to opcja dla kolizji gdzie sprawcą był klient ubezpieczony w TUiR Warta. Jest to o tyle konkurencyjna decyzja, aby skorzystać z usługi tego ubezpieczenia, gdyż:

  • jest to duża i znana firma,
  • posiada ogromne zaplecze usług oraz współpracujących firm, stąd korzystamy z najlepszych usług na rynku,
  • długoletnie doświadczenie na rynku, daje pewność że nie jest to firma, która nie wywiąże się z umowy,
  • szybkość i łatwość w komunikacji to również ważne kwestie, które sprawiają że warto wybrać tą opcje,
  • i na koniec możliwość podstawienia samochodu pod miejsce zamieszkania to dodatkowy atut.

Wybierając opcje samochodu zastępczego z oc Warta, możemy liczyć na dodatkowe udogodnienia, jak brak dodatkowych opłat, czy kaucji. Oferta nie posiada ograniczeń w stosunku do wyjeżdżonych kilometrów, a zapewniony środek transportu odpowiada naszemu uszkodzonemu autu, nie ważne od wieku. Zatem z pewnością nie dostaniemy samochodu niższej klasy niż nasz uszkodzony.

Argumenty przeciw to fakt, że trzeba przyzwyczaić się do nowego pojazdu. Sprzęgło inaczej chwyta, bieg wsteczny mamy na innej pozycji. Trzeba chwilę się przyzwyczaić do nowego środka lokomocji. Oczywiście wybierając taksówkę, nie musisz przejmować się, że prowadzisz nie swoje auto. Tym razem jak trafisz na kierowcę niepotrafiącego czytać znaków to już samochód pożyczony. Nie musisz się bać o opłaty z kolizję, bo samochód zastępczy z OC Warta daje gwarancje AC, jednak zawsze to dodatkowy stres. Nie mówiąc już o autobusie, gdzie kupując bilet zapłacisz mniej. Kolejna sprawa to jednak fakt, że tym autem jeżdżą różne osoby, zatem nie będzie to auto nowiutkie i bez swojej historii jazdy.

Wnioski

Jeżeli cenimy sobie wygodę przemieszczania się i nie chcemy zdawać się na łaskę i niełaskę innych kierowców to najlepiej skorzystać z auta zastępczego. W końcu i tak byśmy lali paliwo do baku naszego auta. Jeżeli natomiast niezdolność do jazdy naszego ukochanego auta ma być argumentem do zaoszczędzenia na paliwie, bądź motywacją do dodatkowego ruchu, to lepiej nie wynajmować samochodu. Jednak jeżeli mamy do wyboru z jakiego ubezpieczyciela skorzystać to na pewno wybór samochodu z oc Warta to dobra i pewna usługa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj